معرفی بهترین کلینیک شنوایی سنجی در تهران

معرفی بهترین کلینیک شنوایی سنجی در تهران

در این مطلب به معرفی بهترین کلینیک شنوایی سنجی در تهران یعنی ” طوس کلینیک ” خواهیم پرداخت. این کلینیک با بیش از 30 سال سابقه درخشان در زمینه شنوایی سنجی تبدیل به یکی از برترین کلینیک ها در تهران شده است. طوس کلینیک فعالیت خود را از سال 1370 آغاز کرد و تا به امروز توانسته بیش از 75000 بیمار را ویزیت کند و درمان های لازم را برای آن ها تجویز کند. برای آشنایی با بهترین بهترین کلینیک شنوایی سنجی تهران با ما همراه باشید.

بهترین کلینیک شنوایی سنجی

چرا ” طوس کلینیک ” به عنوان بهترین کلینیک شنوایی سنجی در تهران معرفی می شود ؟ واقعیت این است که شنوایی سنجی یکی از دشوارترین مشاغل است. زیرا با بیمارانی سرو کار دارد که دچار کم شنوایی یا ناشنوایی هستند. طوس کلینیک فعالیت خود را از سال 1370 در تهران شروع کرد و با ارائه خدمات تخصصی مانند خدمات تشخیصی ، درمانی و مراقبتی توانست گام مهمی در درمان بیماران بردارد.

تمام تجهیزاتی که در این کلینیک وجود دارد بر طبق آخرین تکنولوژی و استانداردهای جهانی است و در طول سال های فعالیت خود توانسته بیش از 75000 بیمار را معاینه کند. بسیاری از بیماران که دچار کم شنوایی هستند توسط اخرین متدهای جهانی در طوس کلینیک درمان شده اند و به زندگی عادی برگشته اند. طوس کلینیک به منظور استقرار در پلی کلینیک با متخصصین مجرب در حوزه گوش و حلق و بینی ، اعصاب و روان ، مغز و … نیز همکاری کرده است و اگر بیماران نیاز به مشاوره در این زمینه داشته باشند نیز می توانند از این متخصصین کمک بگیرند.

خدمات طوس کلینیک

انجام تست های شنوایی سنجی

کلینیک شنوایی سنجی طوس به عنوان بهترین کلینیک شنوایی سنجی معرفی شده است زیرا که با به روزترین تجهیزات روز دنیا و به کمک پزشکان متخصص در این حرفه، عامل اصلی بروز اختلالات شنوایی را ارزیابی می کند، و سپس یک راه حل اساسی برای شما در نظر می گیرد. از آنجایی که مشکلات شنوایی تمام فعالیت های روزانه افراد را با اختلال مواجه می کند، پس قطعا آرزوی همه افراد دارای چنین مشکلی است، که بتوانند روزی از تمام مشکلات ناشی از کم شنوایی راحت شوند. تست شنوایی باید بر اساس سن مراجعه کننده انجام شود. در این کلینیک تست هایی از جمله تست abr برای نوزادان ، تون خالص ، اکواستیک و … برای بزرگسالان انجام می شود که بعد از تفسیر آن شاهد تجویز و درمان خواهیم بود.

انجام تست های شنوایی سنجی

یافتن دلیل کم شنوایی

اختلال شنوایی یکی از رایج ترین مشکلاتی است، که اغلب ممکن با ناشنوایی یا کم شنوایی همراه باشد. این اختلال به دلایل گوناگونی رخ می دهد، که ممکن است ارثی یا بر اثر ضربات محکم باشد. از آنجایی که گوش از سه بخش حلزونی، مجرای نیم دایره و دهلیز ساخته شده، اگر در هر یک از آن ها مشکلی وجود داشته باشد؛ باعث بروز اختلال شنوایی در فرد می شود. از آنجایی که حس شنوایی می تواند بسیاری از فعالیت ها اعم از راه رفتن، ایستادن و حتی اغلب اوقات خوردن را تحت کنترل خودش در آورد، زمانی که در این حس اختلالی به وجود آید تمام فعالیت های شما دستخوش تغییراتی ناخوشایند خواهند شد. به همین دلیل نباید درمان اختلال شنوایی پشت گوش انداخته شود.

در واقع اختلال شنوایی نوعی مشکل جدی به حساب می آید، که باعث می شود فرد به بی ثباتی و گیجی دچار شود. در این حالت زمانی که ایستاده اید، نشسته یا دراز کشیده اید، تصور می کنید که در حالت شناور یا در توهم به سر می برید. اختلال شنوایی متاسفانه عمیقا فعالیت های روزانه فرد را تحت تاثیر منفی خودش قرار می دهد. افراد زیادی هستند که از این بیماری رنج می برند، ولی خوشبختانه امروزه به دلیل راه های درمان زیادی که وجود دارد، نباید این مشکل را نادیده گرفت، و باید برای یک درمان عالی به بهترین کلینیک شنوایی سنجی مراجعه کرد، که پیشنهاد ما به شما معرفی کلینیک طوس در تهران است، که فرد بیمار را مورد تست شنوایی قرار می دهد، و سپس راه های درمان را به بهترین نحو با تخصصی ترین متد مشخص می کند.

تجویز سمعک و فروش آن

یکی دیگر از خدمات طوس کلینیک تجویز سمعک و فروش انواع آن است. در این کلینیک تمام تجهیزات و وسایل مورد نیاز برای افراد دارای اختلال شنوایی با کیفیت عالی به مخاطبین عرضه شده و به فروش می رسد. به این ترتیب می توانید خرید سمعک خود را در با کیفیت ترین جنس و کارایی، از کلینیک طوس تهیه کنید. این کلینیک مکانی مطمئن و تحت نظر متخصصین با سابقه و تجربه است که به تجویز انواع سمعک های نامرئی و دیجیتالی می پردازد و با خیال راحت می توانید آن ها را تهیه کنید. در مطالب گذشته به معرفی انواع سمعک رایج ، ویژگی های سمعک هوشمند و معرفی انواع سمعک از نظر تکنولوژی پرداختیم. توصیه ما به شما عزیزان این است که قبل از خرید سمعک و استفاده از آن با ساختار و مزایای آن آشنا شوید.

تجویز سمعک و فروش آن

یکی از مشکلات رایج که برخی از افراد با آن مواجه می شوند کم شنوایی موقت یا دائم است که باید برای تشخیص و درمان آن به بهترین کلینیک شنوایی سنجی مراجعه کنند. در کلینیک های شنوایی سنجی بعد از انجام تست شنوایی ، روش های درمانی شامل دارو درمانی ، جراحی و … تجویز می شود. در برخی از موارد افراد نیاز به خرید سمعک و استفاده از آن پیدا می کنند. سمعک ها به عنوان ابزاری برای کمک به قوه شنیداری هستند که در مدل های مختلف در دسترس قرار دارند. ، تا بتوانند یک راه درمان اساسی برای آن پیدا کنند. مشکلات شنوایی حداقل 50 درصد از افراد را به خودش دچار کرده، که می تواند دلایل گوناگون داشته باشد. به این ترتیب تنها چیزی که می تواند این افراد را از این درد نجات دهد، مراجعه به بهترین کلینیک شنوایی سنجی می باشد.

اهمیت تست شنوایی سنجی به قدری زیاد است که از تمام نوزادان در بدو تولد این تست گرفته می شود. کم شنوایی ممکن است در تمام سنین رخ دهد و مختص به سن خاصی نیست. به همین دلیل باید دائما سلامتی گوش و قوه شنیداری خود را پایش کنید تا در صورت مشاهده هر گونه مشکل اقدام به درمان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *